Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ośmiolecie biskupa

Dziś mija dokładnie osiem lat, odkąd biskupem łomżyńskim został Biskup Stanisław Stefanek. Wówczas 60-letni biskup pomocniczy w Szczecinie, został przez Ojca Świętego Jana Pawła II mianowany ordynariuszem łomżyńskim 26 października 1996 roku. Diecezję łomżyńską w kanoniczne posiadanie objął dwa dni później, dokładnie w 71-a rocznicę jej utworzenia. Jest szóstym biskupem w historii diecezji.


Biskup Stanisław Stefanek jest dyrektor Instytutu Studiów nad Rodziną Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, jest przewodniczącym Rady Episkopatu Polski ds Rodziny i członkiem Prezydium Papieskiej Rady Rodziny. Biskup Stanisław Stefanek jest zakonnikiem - należy do Towarzystwa Chrystusowego.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę