Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Porywczy urzędnik

Wczoraj tuż przed południem do Komendy Miejskiej Policji w Łomży zgłosił się zbulwersowany, dwudziestosiednmioletni mieszkaniec miasta. Mężczyzna opowiedział stróżom prawa o niecodziennym zdarzeniu, w którym brał udział. Z jego relacji wynikało, że kilka minut wcześniej w okienku kasowym jednego z miejscowych urzędów pocztowych chciał opłacić rachunek. Finalizując operację podał kasjerowi stuzłotowy banknot. Reakcja urzędnika wprawiła interesanta w osłupienie. Ten najpierw oświadczył, że nominał jest fałszywy, a po chwili bez wykonania jakichkolwiek formalności, na oczach zaskoczonego klienta podarł i wrzucił banknot do kosza.

Łomżyńscy funkcjonariusze zabezpieczyli stuzłotówkę, a raczej to, co z niej zostało. Prowadzone przez nich postępowanie z pewnością wyjaśni czy nominał był fałszywy oraz czy urzędnik nie przekroczył swoich uprawnień i nie naruszył obowiązujących w takich przypadkach procedur postępowania.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę