Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Frekwencja wyborcza w Łomży

W rejonie łomżyńskiej delegatury Państwowej Komisji Wyborczej jest 37 miast i gmin. Według danych z 8:00 do tej pory z 245 tysięcy uprawnionych do glosowania w wyborach wzięło udział 4056 osób, co daje frekwencję na poziomie 1,65 procenta. Najbliższej tej średniej jest miasto Łomża, gdzie głosowano 1,6 procent uprawnionych.

Najwyższa frekwencja jest natomiast w gminie Wizna. Tu wyborach wzięło udział 4,14 procent mieszkańców, a najmniejsza w gminie Szepietowo, gdzie do urn poszedł niecały procent tych, którzy mogą dzisiaj głosować.

Jak powiedział dyrektor łomżyńskiej delegatury PKW - Jerzy Dołęgowski - głosowanie przebiega spokojnie i do tej pory nie było żadnych incydentów. (lra)

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę