Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Radni Sejmiku w Łomży

Dziś po raz pierwszy w historii radni Sejmiku Województwa Podlaskiego obradować będą w Łomży. Sesję zorganizowano tu, by w przerwie obrad radni Sejmiku mogli wziąć udział w oficjalnej inauguracji pierwszego roku działalności Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. Szkołę powołano w lipcu i jest ona pierwszą publiczna uczelnią wyższą w mieście. O powołanie uczelni wnioskował samorząd województwa, on też jak do tej pory najwięcej szkole pomógł. Najpierw na jej potrzeby przekazał budynek przy przy ulicy Poznańskiej – dziś jest to siedziba uczelni, później radni województwa dołożyli jeszcze równy milion złotych na remont budynku i wyposażenie uczelnianych pomieszczeń.

Dziś radni Sejmiuk Województwa Podlaskiego obradować będą w łomżyńskim ratuszu. Inauguracja roku akademickiego w PWSIiP ma odbyć się natomiast w budynku Urzędu Wojewódzkiego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę