Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zajechał, uciekł, i powrócił...

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku jaki wczoraj późnym popołudniem wydarzył się na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Spokojnej w Łomży. Wyjeżdżający ze Spokojnej kierowca audi zajechał drogę motocykliście który jechał Piłsudskiego. Jak informuje Izabela Białomyzy Z KMP w Łomży 23-letni kierowca audi po zdarzeniu odjechał z miejsca wypadku, ale powrócił jeszcze w trakcie wykonywania czynności przez policjantów.

Do wypadku doszło ok. 17.45. 35-letni motocyklista, który jechał motorem marki Honda, z urazami – m.in. złamanym barkiem - został przewieziony do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę