Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Dwie osoby ranne w wypadku samochodowym koło miejscowości Czerwona.

Prokurator z Warszawy z ciężkimi obrażeniami nóg trafiła do szpitala po wypadku drogowym na trasie Kolno - Pisz w pobliżu miejscowości Czerwona. Do szpitala w Łomży trafił też pasażer Toyoty. Do wypadku doszło tuż przed 10. Przez dwie godziny zablokowana była droga. Strażacy mieli trudności w wydobyciu osób uwięzionych w zgniecionym samochodzie.

Według rzecznika podlaskiej policji Jacka Dobrzyńskiego prawdopodobną przyczyną wypadku było niezachowanie ostrożności na śliskiej nawierzchni drogi. Policja w dalszym ciągu jest na miejscu wypadku i ustala przyczyny zdarzenia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę