Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Ciężarówka pomocy...

Ciężarówka wypakowana meblami, sprzętem AGD, oraz żywnością w poniedziałek po południu wyjedzie z Łomży do mieszkańców poszkodowanych przez powódź Czechowic-Dziedzic. Jej ładunek to przede wszystkim dary zebrane przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo-Handlową, ale dopakowano ją także produktami przynoszonymi przez mieszkańców do uruchomionego przez ratusz punktu przyjmowania darów w Hali Targowej na Starym Rynku.

- Mamy 2,5 tony różnych produktów żywnościowych, pół tony środków czystości, paletę napojów, meble nowe i używane, trzy używane lodówki i trzy pralki, dwa telewizory, pięć nowych dywanów,  a także koce, pościel – wylicza Maciej Zajkowski, prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo - Handlowej.
To efekt pierwszego tygodnia zbiórki darów dla powodzian prowadzonej przez Izbę. Na apel odpowiedzieli nie tylko członkowie tej organizacji i nie tylko mieszkańcy Łomży.
- Mamy zgłoszenia i z Zambrowa i z Kolna – mówi Zajkowski dodając, ze akcja zbierania darów jest ciągle prowadzona. - Osoby chcące przekazać np. pralki, lodówki, meble mogą to zgłosić w biurze Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej pod numerem telefonu: (86) 2163355, a dary sami odbierzemy – dodaje Zajkowski.

Dary dla powodzian z Czechowic - Dziedzic zbierane są także w Hali Targowej na Starym Rynku. Stąd pierwszy transport z pomocą dla powodzian wyjechał już w piątek. Wówczas zabrał około 1,5 tony ładunku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę