Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gospodarstwo z Mrówek najbezpieczniejszym

Małgorzata i Jacek Chylińscy z miejscowości Mrówki w gminie Wizna prowadzą najbezpieczniejsze na terenie pięciu powiatów gospodarstwo - uznała komisja konkursowa. W ramach konkursu "Bezpieczne gospodarstwo rolne" pracownicy KRUS, Państwowej Inspekcji Pracy, Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego i Podlaskiej Izby Rolniczej odwiedzili w sumie 27 gospodarstw w powiecie łomżyńskim, zambrowskim, grajewskim, wysokomazowieckim i kolneńskim.

Poza zwycięzcami największe osiągnięcia we wdrażaniu zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych uzyskali w tym roku także Danuta i Wojciech Leśniewscy ze wsi Konopki-Jałbrzyków Stok w gminie Zambrów oraz Ewa i Ireneusz Chodniccy z Kumelska w gminie Kolno.

Wszystkie trzy nagrodzone gospodarstwa rywalizować będą z innymi w etapie wojewódzkim, zaś zwycięzcy reprezentować będą Podlaskie w finale centralnym.

Gospodarstwa z województwa podlaskiego zajmują zawsze wysokie miejsca w tym, zorganizowanym już po raz ósmy, konkursie. W poprzednich dwóch edycjach podlaskie gospodarstwa zajmowały czwarte miejsca w kraju, a w 2007 roku gospodarstwo Danuty i Zbigniewa Klimaszewskich z Klimaszy zostało uznane za najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne w Polsce.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę