niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Łomżyński Społeczny Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Około 150 osób weszło w skład łomżyńskiego społecznego komitetu poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego kandydata PiS na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dziś w biurze poselskim posła Lecha Kołakowskiego (PiS) oficjalnie poinformowano o utworzeniu Komitetu i przedstawiono jego Deklarację. Czytamy w niej: „Jesteśmy przekonani, że wybór Jarosława Kaczyńskiego gwarantuje urzeczywistnienie wizji Polski, z której wszyscy będziemy dumni - Polski nowoczesnej, a zarazem kultywującej najlepsze rodzime tradycje, Polski suwerennej, otwartej na świat, a jednocześnie nie odcinającej się od swojej tożsamości; Polski niepodzielonej, w której wszyscy obywatele odnajdą godne miejsce i możliwość rozwoju, a w życiu publicznym zapanuje atmosfera prawdy i szczerej troski o dobro wspólne.”

Fot. AD
Fot. AD

Deklarację Komitetu odczytał dr Kazimierz Bandzul. Pod nią podpisało się już 150 osób. W tej grupie jest także poseł Kołakowski, przewodniczący Rady Miasta Wiesław Grzymała, radni z klubu PiS, członkowie partii i jej sympatycy.
- Stajemy przed Wami, by wesprzeć kandydata na najwyższy urząd Rzeczypospolitej. Tego, od którego w dużej mierze zależeć będzie przyszłość naszego Państwa i jakość naszego życia. Mamy prawo, ale także obowiązek mówić o naszych oczekiwaniach i pragnieniach dotyczących życia publicznego i całego Narodu – czytał Deklarację dr Kazimierz Bandzul. - Łączy nas Ojczyzna - Rzeczpospolita, Wolna Polska będąca ucieleśnieniem marzeń pokoleń Polaków, którzy walczyli o niepodległość. Wybór właściwej osoby na urząd Prezydenta jest sprawą niezwykle istotną i ważną dla całego Narodu.

Łomżyński Społeczny Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej apeluje do wszystkich łomżan i mieszkańców Ziemi Łomżyńskiej, którym bliska jest wizja Polski „z której wszyscy będziemy dumni - Polski nowoczesnej, a zarazem kultywującej najlepsze rodzime tradycje, Polski suwerennej, otwartej na świat, a jednocześnie nie odcinającej się od swojej tożsamości; Polski niepodzielonej, w której wszyscy obywatele odnajdą godne miejsce i możliwość rozwoju, a w życiu publicznym zapanuje atmosfera prawdy i szczerej troski o dobro wspólne” o przystępowanie do społecznych komitetów poparcia Jarosława Kaczyńskiego i głosowanie na tego kandydata w wyborach 20 czerwca.

Podczas powoływania Komitetu łomżyńscy działacze PiS podali, że z 1,7 mln podpisów jakie w Państwowej Komisji Wyborczej złożył  Komitet Wyborczy Jarosława Kaczyńskiego 10 250 to podpisy mieszkańców Łomży i kilku okolicznych gmin.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0