Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrów: opada poziom wody w zalewie

Nie ma zagrożenia podtopieniami w Zambrowie - poziom wody w zalewie opada. Gwałtowne opady deszczu spowodowały najwyższy poziom wody od kilkunastu lat. Przelewała się nad tamą, zalane było także przejście dla pieszych przy ul. Kościuszki. "Na szczęście najgorsze jest już za nami"- uspokaja burmistrz Zambrowa, Kazimierz Dąbrowski. "Na tamie woda opadła o metr, na innych mostach o pół metra, więc jeśli nie będzie znaczących opadów, miastu i okolicom nic nie grozi" - mówi.

Jeżeli sprawdzą się prognozy synoptyków i intensywne opady deszczu wrócą, może być konieczne wypuszczenie nadmiaru wody z zalewu. "Woda pójdzie rzeką Jabłonką i gdzieś musi znaleźć ujście - może za Zambrowem, na terenach otwartych, może na terenie miasta" - wyjaśnia burmistrz. Już teraz rzeka wylała na łąki i pola koło Woli Zambrowskiej.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę