Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: II Międzyszkolny Turniej Masażysty

Najpierw był test wiedzy teoretycznej składający się z 50 pytań, a potem trzeba opracować i zaprezentować zestaw ćwiczeń i zabiegów przy konkretnej dolegliwości - w Łomży trwa II Międzyszkolny Turniej Masażysty. Zmagania uczniów policealnych szkół medycznych wymyślono w ub.r. w Suwałkach, pomysł spodobał się i teraz co roku turniej organizuje kolejna placówka. Poza porównaniem wiedzy i umiejętności słuchaczy służy to także poznaniu bazy innych placówek i podglądaniu rozwiązań, jakie można wprowadzić.

W tegorocznym turnieju bierze udział siedem dwuosobowych ekip ze szkół w Białymstoku, Suwałkach, Łomży, Olsztyna, Giżycka, Ełku i Elbląga.

O końcowej klasyfikacji zadecyduje suma punktów obu zawodników z części testowej i tych, które - już wspólnie - uzyskają z części praktycznej, jednak jak zapowiedzieli organizatorzy, nagrody - sprzęt do masażu- otrzymają wszyscy uczestnicy turnieju, niezależnie od zajętego miejsca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę