Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: kilkanaście osób wzięło udział w pierwszomajowym pochodzie

Kilkanaście osób przeszło w pochodzie pierwszomajowym w Łomży. Jego uczestnicy spotkali się na Starym Rynku i później ulicami Farną i Dworną przeszli pod pomnik Bohdana Winiarskego, gdzie złożyli kwiaty. Maszerujący przypominali, że 1 maja to przede wszystkim Święto Pracy, a nie święto komunistyczne.

"Zostało tylko przywłaszczone przez poprzedni system" - powiedziała jedna uczestniczek pochodu. Jak przyznała, warto świętować, że ktoś wywalczył m.in. 8-godzinny dzień pracy.

Tradycją łomżyńskich pochodów było wypuszczanie gołębi. Niestety, tym razem ze względu na problemy ze zdrowiem hodowcy, który współpracował z organizatorami, ptaki nie wyleciały ze Starego Rynku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę