wtorek, 31 marca 2020 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Hanka Bielicka wraca do zdrowia

Pochodząca z Łomży aktorka Hanka Bielicka, która przedwczoraj wieczorem przeszła poważną operację w szpitalu w Końskich, wraca do zdrowia. "Jej stan jest stabilny, ale na radość jest jeszcze za wcześnie" - powiedział nam dr Janusz Pawłocha, który opiekuje się słynną łomżynianką. Hanka Bielicka była w trasie koncertowej, m.in. z Jackiem Wójcickim. Po występie w Końskich, w hotelu poczuła się bardzo źle. Wezwała karetkę pogotowia. Stwierdzono u niej m.in. zapalenie otrzewnej. Przeszła długą i skomplikowaną operacje. Jest pod stałą opieką lekarzy i pielęgniarek. Jak powiedział nam dr Pawłocha - dziś od rana zaczęła się już uśmiechać, i czuje się lepiej.

fot. Karol Babiel
fot. Karol Babiel
Niestety, lekarze nie wykluczają że potrzebny bedzie kolejny zabieg chirurgiczny. "Na razie pacjentka czuje się tak, jak może czuć się po poważnej operacji człowiek w tym wieku "- mówi lekarz dyżurny. Wykluczył z całą pewnością możliwość przyjazdu artystki do Łomży 9 listopada, gdzie miała świętować swoje 89 urodziny. Hanka Bielicka opuści szpital w Końskich najwcześniej za tydzień. Potem potrzebna jej bedzie rekonwalescencja.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę