Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Hanka Bielicka wraca do zdrowia

Główne zdjęcie
fot. Karol Babiel

Pochodząca z Łomży aktorka Hanka Bielicka, która przedwczoraj wieczorem przeszła poważną operację w szpitalu w Końskich, wraca do zdrowia. "Jej stan jest stabilny, ale na radość jest jeszcze za wcześnie" - powiedział nam dr Janusz Pawłocha, który opiekuje się słynną łomżynianką. Hanka Bielicka była w trasie koncertowej, m.in. z Jackiem Wójcickim. Po występie w Końskich, w hotelu poczuła się bardzo źle. Wezwała karetkę pogotowia. Stwierdzono u niej m.in. zapalenie otrzewnej. Przeszła długą i skomplikowaną operacje. Jest pod stałą opieką lekarzy i pielęgniarek. Jak powiedział nam dr Pawłocha - dziś od rana zaczęła się już uśmiechać, i czuje się lepiej.

Niestety, lekarze nie wykluczają że potrzebny bedzie kolejny zabieg chirurgiczny. "Na razie pacjentka czuje się tak, jak może czuć się po poważnej operacji człowiek w tym wieku "- mówi lekarz dyżurny. Wykluczył z całą pewnością możliwość przyjazdu artystki do Łomży 9 listopada, gdzie miała świętować swoje 89 urodziny. Hanka Bielicka opuści szpital w Końskich najwcześniej za tydzień. Potem potrzebna jej bedzie rekonwalescencja.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę