Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Aresztowano mężczyznę podejrzanego o podpalenia we wsi Zaruzie.

Łomżyński sąd aresztował 36-letniego Witolda S. z gminy Miastkowo. Zarzuca mu sie podpalenie zabudowań gospodarczych we wsi Zaruzie. Pożar wybuchł 7 października, tuż przed wieczorem. Spłonęła stodoła ze zbiorami, a właściciel oszacował straty na ponad 40 tys. złotych. Strażacy z Łomży nie mieli wątpliwości, że to kolejny przypadek podpalenia.

W toku czynności operacyjnych policjanci ustalili, że zabudowania podpalił Witold S. Mimo, że od początku nie przyznawał się on do winy, to zebrany materiał dowodowy pozwolił prokuraturze na przedstawienie zarzutów mężczyźnie, a sądowi na jego aresztowanie na 3 miesiące.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę