Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża-Drozdowo: utrudnienia z powodu... żab

Główne zdjęcie
Fot. archiwum ( Marek Maliszewski/4lomza.pl)

8 kilometrów więcej w jedną stronę objazdem muszą pokonywać kierowcy, którzy jadą z Łomży do Drozdowa. Wszystko przez zamknięty odcinek w okolicach Kalinowa. Drogowcy kładą tam nową nawierzchnię, a pod nią instalują specjalne przejścia dla żab. Wzdłuż całej trasy są wydzielone tzw. rynny, które zapobiegają wyjściu żab na drogę - mówi Marek Przysiuda z Zarządu Dróg Powiatowych.

Według danych Zarządu Dróg Powiatowych co godzinę drogą z Łomży do Drozdowa przejeżdża ok 100 samochodów. Remont ma być zakończony w maju.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę