Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Hanka Bielicka w szpitalu

Główne zdjęcie
fot. Karol Babiel

Pochodząca z Łomży znakomita polska artystka, Hanka Bielicka przebywa w szpitalu Św. Łukasza w Końskich. W piątek wieczorem przeszła poważną operację. Jak zapewniaja lekarze stan pacjentki jest stabilny, ale musi ona spędzić w tym szpitalu jeszcze kilka dni.

Hanka Bieliscka zaraz po zabiegu została umieszczona na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej szpitala Św. Łukasza w Końskich. Doktor Wojciech Przybylski, dyrektor koneckiego szpitala, zapewnia, że jej stan jest stabilny.

Artystka przyjechała do Końskich na koncert, podczas którego miała wystąpić z Jackiem Wójcickim.
Pokrewne (tag): hanka bielicka

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę