Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pow. wysokomazowiecki w zeszłym roku wydał na inwestycje 24 mln złotych

"To był rekordowy rok w całym dziesięcioleciu samorządu" - podsumował starosta wysokomazowiecki Bogdan Zieliński, który - jako jeden z pierwszych w tym roku - uzyskał absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Powiat dysponujący po stronie wydatków 60-milionowym budżetem, ponad 40 procent tej sumy przeznaczył na inwestycje.

Dzięki temu wybudowano m.in. 33 kilometry dróg, powstał nowy budynek poradni pedagogiczno-psychologicznej, a w każdej ze szkół prowadzonych przez powiat przeprowadzono jakieś inwestycje - od docieplania budynków po budowę obiektów sportowych.

Za najważniejsze osiągnięcie budżetowe w ubiegłym roku Bogdan Zieliński uznał jednak to, że do każdej złotówki wydatkowanej z kasy samorządu udało się pozyskać 2 złote dofinansowania z zewnątrz.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę