Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pojadą na „Olimpiadę”

Czterech zawodników Klubu Uczelnianego AZS PWSIP w Łomży wywalczyło kwalifikacje do udziały w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Taekwondo Olimpijskiego w kategorii wiekowej „Juniora młodszego”. Olimpiada zostanie rozegrana w kwietniu w Ciechanowie, a jej organizatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży.

Zawodnicy z Łomży prawo do startu w Olimpiadzie wywalczyli podczas eliminacji rozgrywany w weekend  w Olecku. Wystartowało tu ponad 200 zawodników z klubów strefy Polski wschodniej. Klub Uczelniany AZS PWSIP w Łomży był reprezentowany przez 5 zawodników. Czworo z nich: Joanna Sekścińska (42 kg  II miejsce), Sylwia Chilińska (45 kg III miejsce) i Justyna Korwek (+ 63 kg III miejsce), oraz Mateusz Rejka (45 kg  V miejsce) wywalczyło prawo do startu w Olimpiadzie Młodzieży Taekwondo Olimpijskiego w kategorii wiekowej „Juniora młodszego”.
Trenerami łomżyńskich zawodników są Tomasz Myśliński i Paweł Remiszewski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę