Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Obwodnica Zambrowa - na budowę wjechał ciężki sprzęt

Pełną parą ruszyły prace ziemne przy budowie obwodnicy Zambrowa. Na przygotowany zima plac budowy wyjechał ciężki sprzęt do prac ziemnych, który przygotowuje podbudowę przyszłej trasy. "Jeśli takie tempo prac się utrzyma, jest szansa na dotrzymanie najbardziej optymistycznego terminu ukończenia obwodnicy, czyli koniec 2011 roku" - uważa burmistrz Zambrowa Kazimierz Dąbrowski.

Władze miasta nie tylko żywo interesują się przebiegiem prac, ale także na bieżąco współpracują z ich kierownictwem. Efektem tej współpracy będzie prawdopodobnie górka z wydobytej podczas prac ziemi, która powstanie na obrzeżach miasta, na miejskiej działce. "Zimą słuzyć ona będzie do uprawiania sportów zimowych, ponieważ w Zambrowie nie ma takiego miejsca" - poinformował burmistrz.

Obwodnica Zambrowa w przebiegu drogi krajowej nr 8 ma mieć 11 km długości i w kształcie przypominać lustrzane odbicie litery "S". Złożą się na nią m.in dwa bezkolizyjne skrzyżowania, 15 mostów i wiaduktów. Cała inwestycja będzie kosztować 325 mln zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę