Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Tragedia przy zbiorze ziemniaków. Trzyletnie dziecko nie żyje

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w środę wieczorem – około godziny 17.00 - w jednej z podkolneńskich wsi. Rodzina pracowała na polu przy zbiorze ziemniaków. Wraz z nimi była trzyletnia dziewczynka, która chwilę przed tragedia siedziała na kombajnie przeznaczonym do zbioru ziemniaków. Gdy kombajn ruszył dziecko spadło wprost pod jego koła. Dziewczynka poniosła śmierć na miejscu.


Tragedia zdarzyła się gdy dorośli byli praktycznie tuż obok. Dziecko zmarło na ich oczach. Policja prosi o rozwagę i nie zabieranie – zwłaszcza małych dzieci do prac polowych.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę