Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pierwszy medal Mistrzostw Polski w przełajach dla Łomży

Główne zdjęcie
Katarzyna Smakowska

Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych, która odbyła się w Chorzowie o dużą niespodziankę postarała się Katarzyna Smakowska (II LO Łomża) - zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, która zdobyła brązowy medal na dystansie 3000m. Bieg ten ukończyło 90 zawodniczek, a zwyciężyła halowa mistrzyni Polski Justyna Miazek (MLUKS Rawa Mazowiecka) przed rekordzistką Polski (2000 prz.) Katarzyną Dulak (UKS Budowlani Nowy Sącz), która z kolei wyprzedziła naszą zawodniczkę o zaledwie 1 sekundę. To drugi medal Smakowskiej (wcześniej srebro w hali na 2000m), i pierwszy w historii Ziemi Łomżyńskiej w biegach przełajowych.

- Kasia bardzo nas zaskoczyła zwłaszcza, że realizujemy obecnie trening typowo pod sezon letni do biegów na bieżni i w kierunku przełajów zrobiliśmy zaledwie dwa treningi w ostatnim tygodniu – mówi Andrzej Korytkowski (trener zawodniczki).

Oprócz Katarzyny Smakowskiej, która zdobyła 7pkt. do dorobku drużyny dołożyli się Martyna Jabłońska 2000m (ZSEiO Nr 6 Łomża) miejsce 18 - 4pkt., Monika Bagińska 2000m (II LO Łomża) miejsce 26 - 3pkt., Zyskowski Kamil 5000m (PG2 Grajewo - trener Przemysław Dąbkowski) miejsce 36 - 2pkt., Godlewska Agnieszka 3000m (PG Wąsosz) miejsce 71 - 1pkt. W sumie łomżanie zebrali 17 pkt. co w stawce 175 zgłoszonych klubów dało 6 miejsce drużynowo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę