Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Prace nad wodociągami w gminie Kolno

Ostatni etap budowy wodociągów na swoim terenie przygotowują władze gminy Kolno. W najbliższym czasie do sieci włączonych zostanie 5 ostatnich wsi, w których nie ma jeszcze bieżącej wody, zaś w dwóch wodociąg zostanie zmodernizowany.

"Budowa tych ponad 50 km wodociągów zakończy prace tego typu w gminie" - mówi Andrzej Jarzyło z Urzędu Gminy w Kolnie. "W ramach prac wodociągowych zostanie także zmodernizowana hydrofornia w Zabielu" - zapowiada wójt Kolna Tadeusz Klama. Będzie to najnowocześniejszy tego typu obiekt w całym regionie - woda ze studni głębinowej, zanim trafi do kranów, zostanie uzdatniona przez system czterech filtrów i napowietrzona.

Jak informuje Andrzej Jarzyło - nowa inwestycja będzie także bardzo przyjazna służbom, które będą ją obsługiwać.

Inwestycja w Zabielu rozpocznie się jeszcze w maju - obiecują władze gminy Kolno.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę