Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Zastrzelił mieszkańca sąsiedniej wsi

34-letni Andrzej P. mieszkaniec jednej ze wsi w gminie Klukowo w powiecie Wysoko-Mazowieckim zastrzelił w swoim domu znajomego Krzysztofa K. - 47-letniego mieszkańca sąsiedniej miejscowości. Zwłoki ukrył na wysypisku śmieci. Do zabójstwa doszło w niedzielę. Wczoraj policja go zatrzymała. Już podczas wstępnej rozmowy przyznał się do przestępstwa. Wskazał miejsce ukrycia zwłok i skrytkę, gdzie schował broń.

Policjanci oprócz długiej broni typu mauser, z której strzelał, znaleźli jeszcze drugą broń - dubeltówkę i kilkadziesiąt sztuk amunicji. W tej chwili trwa przesłuchanie Andrzeja P. Przesłuchiwana jest także jego konkubina 23-letnia Wiesława T., która była świadkiem tego zdarzenia i pomagała zacierać ślady przestępstwa.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę