Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Kolnie powstaną budynki socjalne

Na razie jeden, a docelowo trzy bloki socjalne wybudowane zostaną w Kolnie. Pomysł władz spotkał się z oporem przyszłych sąsiadów, jednak tym razem chodzi nie tyle o kłopotliwe sąsiedztwo, ile o opróżnienie miejsca pod bloki.

Na nieużytkowanym terenie miejskim przez ostatnie lata nielegalnie powstało całe osiedle szop, chlewików, składzików i komórek. Władze Kolna poszły na kompromis i obiecały wybudowanie w nowym miejscu kompleksu garaży, które lokatorzy należących do wspólnoty mieszkaniowej będą mogli odkupić lub dzierżawić od miasta.

W pierwszym nowym budynku socjalnym powstanie około 20 mieszkań. W razie potrzeby można będzie jednak wszystkie trzy rozbudowywać i docelowo mogą mieć nawet ponad 100 lokatorów.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę