Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Nie było chętnych na pozostałości po Ruch-u...

Spółce Ruch SA nie udało się sprzedać nieruchomości położonej przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży. To dawna siedziba tej spółki w mieście. Cena wywoławcza nieruchomości składającej się z kilku działek o łącznej powierzchni ponad 3600 m2 i trzech budynków wynosiła 650 tys zł.

Przypomnijmy po ubiegłorocznym „połączeniu” zespołów Ruch SA w Łomży (zatrudniał 21 pracowników na umowie o pracę) i w Ostrołęce, oraz przeniesieniu wszystkiego do Ostrołęki, nieruchomość przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży stała się zbędna. To cztery sąsiednie działki, ale także dwa budynki biurowe (347 m2, i 384 m2,) i jeden magazynowy (812 m2). Wszystko Ruch teraz sprzedaje. Licytacja nieruchomości znajdującej się w użytkowaniu wieczystym spółki miała odbyć się w ubiegłym tygodniu w Białymstoku. Mogli przystąpić do niej ci, którzy wpłacili wadium wynoszące 10%  ceny wywoławczej. Jak się dowiedzieliśmy nieruchomości nie udało się jednak sprzedać. Przetarg ma być ogłoszony ponownie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę