Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura przyjrzy się pracy policji ws. Mateusza Olszewskiego

Jedna prokuratura sprawdza jak doszło do śmierci zaginionego studenta, druga przyjrzy się działaniom policji podczas jego poszukiwań. 22-letni Mateusz Olszewski z Jedwabnego po trzytygodniowych poszukiwaniach został odnaleziony martwy na podmokłych łąkach w okolicach białostockiego osiedla Leśna Dolina.

Śledczy prowadzący dochodzenie zdecydowali, że w odrębnym postępowaniu muszą się przyjrzeć pracy policji. Sprawdzą, czy nie doszło do ewentualnego niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy. Okazało się bowiem, że tuż przed zaginięciem Mateusz został zatrzymany przez policję i chociaż był pijany, od razu go wypuszczono. Na komisariat miał się stawić następnego dnia, tak się jednak nie stało, a od tamtej chwili ślad po nim zaginął.

Na razie wciąż dokładnie nie wiadomo, w jaki sposób zginął. Śledczy czekają na wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę