Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: proces oskarżonego o zabójstwo żony

Przed Sądem Okręgowym w Łomży rozpoczął się proces Marka W. z Kolna, oskarżonego o zabójstwo żony. Katarzyna W. zaginęła w tajemniczych okolicznościach prawie dziesięć lat temu. Oskarżony nie przyznał się do jej zamordowania.

Marek W. powiedział przed sądem, że niewiele pamięta z wydarzeń sprzed 10 lat. Jak mówił, 10 czerwca 2000 r. kiedy się obudził, żony nie było w domu i dotąd nie wróciła. Rodzina kobiety od początku podejrzewała morderstwo. Dotąd nie udało się jednak odnaleźć zwłok, nie natrafiono też na żadne informacje pozwalające stwierdzić, że kobieta wciąż żyje.

Najpierw prokuratura umorzyła postępowanie. W 2009 r. elbląska prokuratura postawiła jednak Markowi W. zarzuty, w wyniku toczącego się śledztwa w Białymstoku. Prokuratura Okręgowa w Białymstoku zarzuciła mu podżeganie do zabójstwa dwóch osób (jego teściów) oraz obrotu znacznymi ilościami narkotyków. Marek W. jest aresztowany.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę