Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

“Salon pod gontem”

W dniu 22.10.2004 r. odbędzie się kolejne, ósme spotkanie w "Salonie pod gontem ", w Skansenie Kurpowskim w Nowogrodzie. Nowy cykl spotkań inauguruje występ Jurija Tokara ze Lwowa, śpiewającego romanse i dumki rosyjskie. Z incjatywy i pod patronem Muzeum Północno- Mazowieckim w Łomży," Salon pod gontem " działa od ponad roku , zajmując się popularyzacją różnorodnych dziedzin sztuki i nauki. Spotkania odbywają się w cyklu miesięcznym,w salonie dworku z Brzózek, na terenie Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę