Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bez przepychania i bijatyk

Główne zdjęcie
zdjęcie wykonane w niedzielę o 12.00

Kilkaset osób od wczesnych godzin porannych stało przed łomżyński oddziałami banku PKO BP. O 8.05, do siedziby banku przy ul. Niemcewicza 4 wpuszczono pierwsze 20 osób. Tuż przed otwarciem drzwi banku atmosfera była nerwowa – zwłaszcza na końcu kolejki, ale do przepychanek większych nie doszło. Nad bezpieczeństwem kolejkowiczów czuwali ochroniarze bankowi i dwaj policjanci.


Łomżanie tak jak i rodacy w całym kraju w kolejki po akcje PKO BP stanęli już w czwartek. Utworzył się specjalny Społeczny Komietet Kolejkowy, który dbał o to aby w kolejce panował ład i porządek. W sobotę rano na kolejkowej liście zapisanych było już niemal 200 osób. Przez wszystkie dni – nawet w niedzielę – lista obecności była sprawdzana skrupulatnie sprawdzana, a nieobecni wykreślani.
W skali kraju sprzedaż bonów prowadziło niemal 1000 oddziałów PKO BP. W pierwszych dwóch minutach sprzedaży - według danych banku - założonych zostało 388 lokat na łaczną sumę 7 miionów 400 tysięcy złotych. Według analityków sprzedaż może zakończyć się jeszcze dziś.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę