Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wyszedł z domu i zaginął

Główne zdjęcie
Adam Foltyński

Zaginął 17-letni Adam Foltyński mieszkaniec Elżbiecina. W dniu 14. lutego około godziny 17:50 wyszedł z domu nie informując dokąd idzie i kiedy wróci. Od wyjścia z domu jego losy są nieznane.

Rysopis: 186 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy jasne, proste, krótko ostrzyżone, oczy szare. Ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, szare spodnie, czarne sportowe obuwie.

Osoby, które widziały Adama w dniu zaginięcia lub znają jego obecne miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy  ul. Wojska Polskiego 9 pok. 218 albo telefonicznie pod numerami telefonów 086- 474 12 38, 086-474 54 72 oraz 997 lub najbliższą jednostką policji.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę