Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

SKK załatwi sprawę?

Kilkaset osób w niedzielne przedpołudnie stało przed siedzibą banku PKO BP w Łomży. Jutro o 8.05 w całej Polsce ma rozpocząć się sprzedaż lokat prywatyzacyjnych banku. Stojący w kolejce w Łomży powołali specjalny Społeczny Komitet Kolejkowy – ma to zapobiec przepychankom i awanturom w poniedziałkowy poranek, kiedy chcący nabyć akcje PKO BP pod siedzibę banku przy Alei Piłsudskiego przyjdą ponownie.


Sprzedaż lokat prywatyzacyjnych PKO BP będzie prowadzona w blisko 1000 oddziałów banku w systemie online, aż do wyczerpania 720 milionów złotych limitu na całą Polskę. Jedna osoba będzie mogła założyć jedną lokatę w wysokości od 500 do 20 tysięcy złotych. Okazuje się, że oczekujących w kolejkach jest więcej niż akcji przeznaczonych na sprzedaż dla indywidualnych nabywców – stąd objawy zdenerwowania w kolejkach.

Tymczasem, jak wynika z wypowiedzi wiceministra skarbu Przemysława Morysiaka, niewykluczone, że zostanie zwiększona oferta dla inwestorów indywidualnych. Według nieoficjalnych informacji, decyzja taka może zostać podjęta jutro.

Sprzedaż 30 procent akcji PKO BP, to jedna z większych prywatyzacji w Polsce i w naszej części Europy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę