Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Zima daje się we znaki

Główne zdjęcie
OSP Jeziorko

Po środowych opadach śniegu mieszkańcy wielu podłomżyńskich wsi mieli wczoraj problemy z przedostaniem się do miasta. O ile drogowcy zapewniali przejezdność najważniejszych dróg w regionie, to na tych mniejszych tworzyły się zaspy czasami uniemożliwiające przejechanie przez nie samochodom. Strażacy z jednostek OSP odśnieżali 27 odcinków takich dróg.

Dziś śnieg nie powinien już utrudniać jazdy, ale nocą i nad ranem nad regionem utrzymywały się gęste mgły osadzające szadź i ograniczające miejscami widzialność poniżej 200 m, a lokalnie do 50-100 m. To także powoduje śliskość dróg i duże utrudnienia komunikacyjne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę