Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

XI Jesienne Targi Ogrodnicze

W dniach 16-17 października w Wojewódzkim Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbędą się Targi Ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie". W tym roku już po raz jedenasty mieszkańcy Podlasia będą mieli możliwości nabycia wartościowego materiału szkółkarskiego. W bogatej ofercie znajdą się sadzonki krzewów, drzew owocowych i ozdobnych.

Jesień jest najlepszym okresem do sadzenia, dlatego też jesienne targi są doskonałą okazją do zakupu pięknych i wartościowych nasadzeń. Nie zabraknie też architektury ogrodowej i sprzętu ogrodniczego. Zaprezentowane zostaną drewniane wyroby do wykorzystania przy urządzaniu miejsc rekreacyjnych w zagrodzie jak: altanki, ławeczki, stoliki, huśtawki, itp. wyroby.

W trakcie trwania targów odbędą się następujące wykłady:

Sobota 16 października 2004 r.

• godz 10.00 "Administrowanie kwotami mlecznymi oraz możliwości skorzystania z rezerwy krajowej ilości referencyjnej"

• godz. 11.00 "Wykorzystanie środków finansowych z programu PROW i SPO do poprawy konkurencyjności, ochrony środowiska i dochodowości gospodarstw indywidualnych"

• godz. 12.00 "Integrowana produkcja owoców i warzyw"

Niedziela 17 października 2004 r.

• godz. 10.00 "Wykorzystanie środków finansowych z programu PROW i SPO do poprawy konkurencyjności, ochrony środowiska i dochodowości gospodarstw indywidualnych”

• godz. 11.00 "Administrowanie kwotami mlecznymi oraz możliwości skorzystania z rezerwy krajowej ilości referencyjnej"

• godz. 12.00 "Przyzagrodowe oczyszczalnie ścieków w gospodarstwie"

Jak wykorzystać środki finansowe z programu PROW i SPO, jak skorzystać z rezerwy krajowej ilości referencyjnej - na te pytania oraz wiele innych odpowiedzą specjaliści WPODR. Na kiermaszu książek będzie można nabyć interesującą literaturę fachową i wydawnictwa Ośrodka w tym "Wiadomości Rolnicze". Swój dorobek prezentować i sprzedawać będą twórcy ludowi. Nie zabraknie także stoisk z miodem i sprzętem pszczelarskim, a w pasiece Ośrodka będzie można uzyskać fachowe porady i obejrzeć wystawę sprzętu pasiecznego.
Serdecznie zapraszamy do WPODR
w sobotę i niedzielę
w godz. od 9.00 do 16.00

Szczegółowe informacje w WPODR Szepietowo tel. 086 47 75 116

 

Dział współtworzy:
WODR Szepietowo
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę