Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Ukradli węgiel

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, którzy z piwnicy jednego z domów ukradli 150 kilogramów węgla. 24 i 32-latek oraz 50-letnia wspólniczka, w chwili zatrzymania byli pijani. Badanie alkomatem wykazało u nich od 0,3 do 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Kradzież opału z piwnicy zgłosił wczoraj policjantom z Łomży mieszkaniec jednego z miejscowych osiedli. Jak twierdził zginęło mu około 150 kilogramów węgla, który kupił na trwający sezon zimowy. Wartość strat oszacował na 250 złotych. Funkcjonariusze szybko ustalili sprawców oraz odzyskali zabrany łup, który wrócił już do właściciela. Zatrzymani usłyszą zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi za to kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę