Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Kupcy z Zambrowa mają nowe targowisko

Po kilkunastu latach władzom Zambrowa udało się wyprowadzić handel ze stadionu miejskiego. Nowa Targowica działa kilkaset metrów dalej, przy ulicy Wyszyńskiego. Nie jest zbyt duża – zajmuje około hektara powierzchni. Ma za to zaplecze sanitarne i niezbędną infrastrukturę – pawilony, pasaż i około dwustu miejsc na placu handlowym.

Handel na zambrowskim stadionie początkowo miał trwać dwa lata, ale ciągnął się przez kilkanaście. Nowe targowisko kosztowało miasto 7 milionów złotych. ''Obecna lokalizacja jest już docelowa''- mówi burmistrz Zambrowa, Kazimierz Dąbrowski. Z przeprowadzonych przed przygotowaniem jego projektu obliczeń wynika, że wielkość targowiska jest optymalna. W razie szczególnego zainteresowania sprzedający będą mogli wykorzystywać także okoliczne parkingi.

Nowe warunki handlu spodobały się zarówno sprzedawcom, jak i ich klientom.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę