Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sportowy weekend

Moc sportowych atrakcji czeka łomżan w weekend. W sobotę w Łomży odbędą się Mistrzostwa Polski AZS taekwondo olimpijskiego, a w odległym o kilka kilometrów Rybnie ruszy stacja narciarska. W niedzielę Świąteczny Charytatywny Turniej w Pool Bilard, z którego całkowity dochód będzie przekazany na Dom Dziecka w Łomży.

Mistrzostwa Polski AZS taekwondo olimpijskiego
W sobotę (19 grudnia) od godziny 9.00 na matach w hali im. Olimpijczyków Polskich (przy SP nr 9) zmierzą się najlepsi zawodnicy i zawodniczki klubów AZS z całej Polski. W Łomży rozgrywane będą I Mistrzostwa Polski AZS taekwondo olimpijskiego.  Przed południem – będą trwały walki eliminacyjna, a po godzinie 15.00 rozpoczną się walki półfinałowe i finałowe.
Taekwondo jest szeroko rozpowszechnioną na świecie sztuką walki. Styl ten charakteryzuje duża ilość kopnięć, w tym szczególnie widowiskowych technik z wyskoku. Walki składają się z trzech dwuminutowych rund.

Stacja narciarska Rybno
Raptem 10 km od Łomży znajdują się trzy trasy narciarskie o łącznej długości około 1500 metrów. Dzięki zimie która przyszła w ostatnich dniach niemal wszystko jest już gotowe do szusowania. W sobotę o 10.00 ruszą wyciągi narciarskie i oficjalnie rozpocznie się nowy sezon narciarski. Na miejscu jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i ski-serwis. Wypożyczenie nart kosztuje 7 zł za godzinę, butów kolejne 4 zł, a cena jednego wjazdu na górkę wynosi 60 groszy (wyciąg 120 m), i  1,2 zł (190 m).

Turniej w Pool Bilard

W niedzielę (20 grudnia, od godz. 12.00) Klub Bilardowy „Centrum” w Łomży (Giełczyńska 4) organizuje Świąteczny Charytatywny Turniej w Pool Bilard. Całkowity dochód z imprezy będzie przekazany na Dom Dziecka w Łomży.
Atrakcją turnieju będzie występ półfinalisty programu „mam talent” grupy tanecznej z Łomży „City Group  Fresh”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę