Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńscy policjanci ścigali cinquecento

Kilka minut trwał nocny pościg policyjnych radiowozów za uciekającym przed nimi cinquecento. Samochody ganiały się ulicami Łomży. Cała akcja zaczęła się około 23-ciej na ulicy Przykoszarowej. Kierowca cinquecento nie zatrzymał się na wezwanie policji. W pościg ruszył za nim policyjny volkswagen transporter, a po chwili dołączyły się do niego także dwa inne radiowozy.

Ścigającym uciekiniera udało się zatrzymać dopiero w okolicach skrzyżowania Alei Legionów z ulicą Poznańską. Okazało się, że w samochodzie oprócz kierowcy było jeszcze trzech pasażerów w tym jeden w bagażniku. Kierowca odmówił poddania się badaniu alkomatem i zastał przewieziony na pobranie krwi. Pasażerowie - łącznie z tym w bagażniku byli pijani.
Podczas pościgu niewiele brakowało, a doszło by do tragedii. Policjant zatrzymujący na blokadzie przy skrzyżowaniu Alei Legionów z ulicą Poznańska cinquecento odskoczył sprzed pędzącego samochodu w ostatniej chwili.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę