Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: chuligani zdewastowali 4 autobusy

Cztery autobusy komunikacji miejskiej w Łomży zostały zdewastowane. Wandale pocięli fotele i powyrywali przewody elektryczne. Do włamania doszło najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży szkody zauważyli jednak dopiero dzisiaj.

Jak mówi Janusz Nowakowski z łomżyńskiego MPK, uszkodzone zostały najstarsze autobusy. Są zaparkowane najdalej od dyżurki, przez co najmniej widoczne. Poza tym jeżdżą tylko co kilka dni, kiedy młodsze pojazdy są w warsztacie, dlatego uszkodzenia zostały odkryte tak późno. Straty oszacowano na kilka tysięcy złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę