Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Zakończył się proces w sprawie "grupy Generała"

Kar więzienia i grzywny zażądała prokuratura dla członków tzw. "grupy Generała". Łomżyński sąd odroczył orzeczenie wyroku w sprawie do 25 listopada. "Grupa Generała" to siedemnastu młodych mężczyzn, których prokurator na podstawie zeznań ich dawnego kolegi oskarżył o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyźni mieli dopuszczać się różnorodnych przestępstw, m.in: handlu narkotykami, czerpania korzyści z nierządu, rozbojów, pobić, wymuszeń i kradzieży.

Prokurator domaga się kar od 4,5 do 9 lat pozbawienia wolności, a w kilku przypadkach dodatkowo kary grzywny od 10 do 45 tysięcy złotych. Sami oskarżeni nie przyznają się do zarzucanych im czynów twierdząc, że główny świadek oskarżenia jest niewiarygodny. Adwokaci oskarżonych wystąpili o ich uniewinnienie.

Proces sadowy dobiegł już końca, jednak sędzia wyznaczył osobny termin na publikacje orzeczenia, ze względu na stopień skomplikowania sprawy i przewidywaną długość samego odczytywania wyroku dla siedemnastu oskarżonych.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę