Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Wietrzna pogoda daje się we znaki

Spadający tynk ze ściany jednego z budynków przy ul. Dmowskiego uszkodził samochód osobowy marki opel corsa. To jak na razie jedyne zdarzenie z terenu Łomży związane z silnie wiejącym wiatrem. Doszło do niego około 4.30 w nocy.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży, strażacy do godziny 6.30 interweniowali raz interweniowali także w okolicach miasta. Zwisająca gałąź zagrażała samochodom jeżdżącym drogą pomiędzy Szczepankowem a Chojnami Młodymi.
Tymczasem meteorolodzy zapowiadają, ze wietrzna pogoda z podmuchami wiatru nawet o prędkość 70-80 km/h utrzyma się co najmniej do południa.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę