Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Znowu mieli szczęście...

Strażacy z Łomży w nocy wyjechali do gaszenia pożaru w kamienicy przy ul. Polowej 65 w Łomży. Akcja zakończyła się sukcesem - nikt nie ucierpiał, a straty to jedynie spalona wersalka... Przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Okazuje się, że to już trzecia w ciągu ostatnich dni akcja strażaków w tej kamienicy.

Około 22.30 strażaków na ratunek wezwali mieszkańcy kamienicy, których wystraszyły kłębu gęstego dymu wypełniające klatkę schodową. Natychmiast pod wskazany adres wysłano dwie jednostki straży pożarnej. Ratownicy szybko zlokalizowali miejsce pożaru. Okazało się, że paliła się wersalka w jednym z mieszkań.
Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży podaje, że nie zachodziła konieczność ewakuacji mieszkańców kamienicy, a strażacy poza ugaszeniem palącej się wersalki musieli jeszcze oddymić pomieszczenia.
Strażacy mówią, że to już trzecie wezwanie do tej kamienicy. Wszystkie pożary spowodowane były tym samym – zaprószeniem ognia przez biesiadujących lokatorów. Do tej pory udawało im się dotrzeć nim wydarzyła się tragedia, ale kiedyś mogą przyjechać za późno...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę