Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Fontanna na miarę naszych...

Ponad 800 tys zł będzie kosztowała nas fontanna, którą władze Łomży chcą zbudować w starej strzelnicy wojskowej przy ulicy Konstytucji 3 Maja. To dziesięć razy więcej niż koszt „fontanienki” zbudowanej u zbiegu ulic Dwornej i Farnej. Ta nowa będzie jednak znacznie okazalsza. Fontanna ma mieć powierzchnię ponad 700 metrów kwadratowych, całość zostanie wyłożona granitem, w niecce zmieści się 11 tysięcy litrów wody, którą w górę – nawet na cztery metry – ma wzbijać 21 dysz.

Fontanna miała być gotowa jeszcze w tym roku, ale nie udały się dwa pierwsze przetargi w których poszukiwano wykonawcę. Dopiero trzeci – z terminem realizacji 31 maja 2010 roku – przyniósł oczekiwany skutek. Wygrało go konsorcjum firm BIK-PROJEKT z Łomży i WATERSYSTEM z Wesołej z ceną brutto: 804 695,58 zł. Była to jedyna oferta jaka wpłynęła na przetarg ogłoszony przez Urząd Miejski w Łomży.
Dodajmy, że wykonawca poza fontanną na terenie starej strzelnicy ma także zbudować niespełna 800m2 chodników i ścieżek rowerowych oraz m.in. kanalizację deszczową.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę