Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Napadali na chorego

Trzech 3 mężczyzn i 15-latkę podejrzanych o dokonanie wielu rozbojów na tej samej osobie zatrzymali policjanci z Łomży. Sprawcy w ciągu kilku miesięcy używając przemocy, grożąc pozbawieniem życia, zabrali poszkodowanemu mężczyźnie – cierpiącemu na schizofrenię - pieniądze, telefon, dowód osobisty i kartę bankomatową, a łączna kwota strat sięga 6 tys zł.

Mężczyźni byli już karani za rozboje. Decyzją sądu 21, 30 i 36-latek najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie. 15-letnia dziewczyna, która razem z nimi prześladowała 36-letniego mężczyznę, cierpiący na schizofrenię, za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

cz
wt, 27 października 2009 06:54
Data ostatniej edycji: wt, 27 października 2009 07:02:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę