Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Dealerzy zatrzymani

Rozprowadzali haszysz, amfetaminę i marihuanę... Wreszcie w padli w ręce wymiaru sprawiedliwości. Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową w Łomży i Nowogrodzie zatrzymali cztery osoby podejrzewane o wprowadzanie do obrotu substancji psychotropowych i środków odurzających. Dwóch z nich, decyzją Sądu Rejonowego w Łomży, już zostało tymczasowo aresztowanych na dwa miesiące.

Policja nie udziela szczegółowych informacji w tej sprawie.  Izabela Białomyzy z KMP w Łomży informuje jedynie, że do zatrzymania dealerów doszło w czwartek. Młodzi mężczyźni są podejrzewani o wprowadzanie do obrotu substancji psychotropowych i środków odurzających w postaci haszyszu, amfetaminy i marihuany. Wszystkim zostały przedstawione zarzuty, a w piątek dwóch z nich zostało doprowadzonych do sądu, decyzją którego zostali tymczasowo aresztowani na dwa miesiące.
– Tymczasowo aresztowani to 22-latkowie z Łomży – mówi Izabela Białomyzy.
Pozostali zatrzymani mają 19 i 20 lat, ale wobec nich tego środka zapobiegawczego nie stosowano. Za posiadanie i handel narkotykami wszystkim grozi kara do lat 10 pozbawienia wolności.

210204100642.gif
cz
pon, 26 października 2009 15:18
Data ostatniej edycji: pon, 26 października 2009 16:32:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę