Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Salon pod Gontem- 42 spotkanie

Gont-42-www.jpg

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży oraz Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie zapraszają na XLII Spotkanie w Salonie “Pod Gontem”, które odbędzie się w nowogrodzkim Skansenie w dniu 23 października 2009 roku, o godz. 18.00. Gość wieczoru - inżynier Jacek Nazarko, zajmujący się odbudową XVI wiecznego zamku warownego w Tykocinie - opowie o tajemnicach tej niezwykłej budowli związanej z rodami Gosztołdów, Radziwiłłów i Branickich oraz osobą króla Zygmunta Augusta.

 

Grzegorz Gwizdon
so, 17 października 2009 11:40
Data ostatniej edycji: so, 17 października 2009 11:47:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę