Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

„Ciekawość świata zawdzięczam swoim nauczycielom”

„Dzieci i młodzież uczą się zawsze dla taty, dla mamy i dla nauczyciela, a człowiek dojrzały, który już patrzy trochę wstecz na swoje życie, na to co zrobił w tym życiu, zaczyna doceniać czym był nauczyciel, czym był profesor” – podkreślała Hanka Bielicka z wdzięcznością wspominając swoich nauczycieli z Łomży. W Dniu Nauczyciela wspomnienie pedagogów najsłynniejszej łomżynianki zamieszcza na stronie głównej serwis tvp.pl.

210204100642.gif
cz
śr, 14 października 2009 10:30
Data ostatniej edycji: śr, 14 października 2009 11:40:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę