Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dwie tony śmieci z jednego kilometra Biebrzy

Dwie tony śmieci usunęli w sobotę z rzeki Biebrzy nurkowie, uczestnicy dorocznej akcji jesiennego sprzątania tej rzeki. Przez trzy godziny ponad 100 osób sprzątało dwa odcinki o łącznej długości około kilometra. Ogólnopolską akcję zorganizował po raz trzeci Biebrzański Park Narodowy, Osowieckie Towarzystwo Fortyfikacyjne oraz białostocki Klub Płetwonurków "Skalar".

Siedemdziesięciu płetwonurków wyciągało z dna rzeki w okolicach Dolistowa i Osowca Twierdzy butelki, folie, puszki i inne śmieci. Ponad trzydzieści osób na brzegu zajmowało się pakowaniem i segregowaniem śmieci.

Jak powiedział Oskar Kielczyk z klubu Skalar, śmieci było nie mniej niż przed rokiem. W ocenie nurków, część z nich to śmieci nowe, czyli takie, które znalazły się w Biebrzy od poprzedniego sprzątania, które miało miejsce w ostatni weekend września zeszłego roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę