Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Nie zachował ostrożności...

Wielokrotne złamania kości nóg, w tym także złamania otwarte, to efekt wypadku jaki w niedzielę wieczorem wydarzył się w Łomży na ulic Sikorskiego. Kierujący toyotą avensis potrącił pieszego przechodzącego po „zebrze” przy domu pomocy społecznej.

Jaki informuje kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji do wypadku doszło kilka minut po godzinie 18.00 Jadąca ul. Sikorskiego toyota avensi potrąciła 32-letni mężczyznę przechodzącego przez przejście dla pieszych. W wyniku wypadku mężczyzna doznał złamania kości nóg. Ma m.in. trzykrotne złamanie kości piszczelowej lewej nogi w tym także złamania otwarte, oraz złamanie kości uda prawej nogi. Mężczyzna trafił do szpitala. Sprawca wypadku, kierowca toyoty, był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę