Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Ale się narobiło...

Dawno w Łomży nie remontowano na raz tylu ulic. Z ruchu wyłączone są dwie główne „arterie” komunikacyjne miasta – Aleja Legionów i Szosa Zambrowska a także kilka pomniejszych uliczek. Prace remontowe, choć niewątpliwie przyczyniają się do poprawy jakości łomżyńskich dróg, póki co dość skutecznie paraliżują miejski ruch. Największe utrudnienia są w godzinach porannego i popołudniowego szczytu – gdy mieszkańcy jadą do pracy, a następnie z niej wracają.

Oto kilka zdjęć z remontowanych łomżyńskich dróg.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę