Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Poranne utrudnienia na „61”

Około 300 metrów kwadratowych powierzchni miała plama oleju jaka powstała po wypadku w okolicach Górek Sypniewo. Przed świtem na drodze krajowej nr 61 samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na szczęście w wypadku nie ucierpieli kierowcy samochód. Utrudnienia w ruchu trwały za to kilka godzin.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży do wypadki doszło około godziny 5.30. Osobowa honda uderzyła w ciężarówkę, przez co rozszczelnił się zbiornik z paliwem. Duże ilości oleju napędowego wylało się bezpośrednio na jezdnię „61”. Strażacy z Łomży i Piątnicy  przez kilka godzin neutralizowali wielką plamę oleju. W tym czasie ruch odbywał się wahadłowo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę